Najčastejšie kladené otázky

Jägermeister

Máte záujem o spoluprácu s Jägermeister aj nad rámec partnerského programu na webe www.jagerpromo.sk? Napíšte nám cez kontaktný formulár a uveďte, akej prevádzkarne by sa mala spolupráca týkať (adresa a názov), pre koľko ľudí podnik je a koľko litrov Jägermeistera predáte za mesiac. Ak máte sezónny stánok alebo kiosk, napíšte nám o ňom trochu viac. Vašu žiadosť potom odovzdáme nášmu obchodnému zástupcovi, ktorý sa s vami čo najskôr skontaktuje.

JÄGER MAŠINY

JÄGER MAŠINA je profesionálne mraziace zariadenie určené do podnikov na servírovanie ľadovo namrazeného Jägermeistera. Aby ste svojim zákazníkom predali ešte viac štamprlíkov a priniesli im jedinečný zážitok, servírujte Jägermeister vždy z JÄGER MAŠINY a do ľadovo namrazených štamprlíkov.

JÄGER MAŠINU si môžete objednať priamo na stránkach www.jagerpromo.sk za cenu 5000,- s DPH. Stačí byť zaregistrovaný a prihlásený v partnerskom programe a vyplniť nám žiadosť, ktorú nájdete na úvodnej stránke. My sa vám následne ozveme a pošleme vám na úhradu faktúru. Po jej uhradení vám JÄGER MAŠINU ZDARMA dovezieme priamo do podniku.

Kód – sériové číslo nájdete na zadnej strane JÄGER MAŠINY.

Ak je sériové číslo JÄGER MAŠINY, ktoré nájdete na zadnej strane prístroja, nečitateľné alebo úplne chýba, môžete nám poslať jej fotografiu prostredníctvom kontaktného formulára. Body vám následne načítame.

Ak máte technické problémy, napíšte nám na info@tapmasiny.cz.

Základnú údržbu JÄGER MAŠINY zvládnete priamo na barovom pulte. Po vytočení celého obsahu JÄGER MAŠINY vypnite, nechajte ju 10 minút stáť a potom ju prepláchnite vlažnou vodou (vodu nalejte do otvoru na fľašu). Všetku vodu vyčapujte von, čím prečistíte vnútro JÄGER MAŠINY od zvyškov Jägermeistera. JÄGER MAŠINU nikdy nezapínajte, kým nie je všetka voda vonku, inak voda zamrzne a JÄGER MAŠINA sa poškodí. Nezabudnite pravidelne umývať odkvapkávač a vzduchový filter, ktorý nájdete naspodku JÄGER MAŠINY po vybratí odkvapkávača. Zanesenie filtra zabraňuje ochladzovaniu JÄGER MAŠINY. Filter môžete dať do umývačky alebo opláchnuť pod prúdom teplej vody.

Použitie JÄGER MAŠINY je veľmi jednoduché. Stačí ju zapojiť do štandardnej zásuvky 230 V a zapnúť spínačom. Na hrdlo fľaše Jägermeister nasadíte špeciálny narážač, ktorý je súčasťou balenia, a fľašu nasadíte na hornú časť JÄGER MAŠINY. Nemusíte sa báť, že vám fľaša s narážačom pri otočení vytečie. Narážač zabraňuje vyliatiu dovtedy, kým sa fľaša pevne usadí v JAGER MAŠINĚ.
JÄGER MAŠINU zapnite minimálne 15 minút pred použitím. Pred obslúžením prvého zákazníka odporúčame odtočiť jeden štamprlík pomimo, aby ste mali istotu optimálneho namrazenia. Jägermeister servírujte do namrazeného skla, aby si udržal správnu teplotu. Po skončení prevádzkových hodín nezabudnite JÄGER MAŠINU opäť vypnúť.